Mis toimub nõustamisel?

Enne konsultatsioonile tulekut tuleb võtta aega, täita terviseankeet ja pidada 4-7 päeva toitumispäevikut. Andmeid ootan 2-3 päeva enne kokkuleppelist nõustamist, et oleks piisavalt aega saadud infot sünteesida ja nõustamist ette valmistada. Niimoodi ette valmistades hoiame kontaktkohtumisel kokku väärtuslikku aega ning räägime juba asjast, mitte ei käi üksipulgi Teie terviseinfot läbi. Keskmiselt kulub ühe kliendiga tegelemisele koos ettevalmistuse, konsultatsiooni ja järeltööga 2-4 tundi. Nõustamisse kuulub reeglina:

Soovituslik on planeerida 3-4 kohtumist 8-12 nädala jooksul, et muutuste tegemine oleks juhendatud ning tagasiside andmise vormis saaks esialgset plaani vajadusel parendada ja sobivamaks muuta.

 

Kliendid minust

Kehakaaluga tülis olles mõtlesin pöörduda toitumisnõustaja poole. Mulle soovitati Ülle Hõbemäge. Sain Üllelt häid nõuandeid, kuidas tervislikumalt ja tasakaalustatumalt toituda. Ülle mõjus heatahtlikult ja toetavalt ning kohtumised tekitasid alati positiivse elamuse. Olen kaotatud kilode eest väga tänulik.

Sirje

Teismelise tütre nõusolekut toitumisterapeudi juurde minemiseks polnud kerge saada. Aga kohe esimesest kohtumisest peale oskas Ülle luua väga toetava ja hinnangut mitte andva õhkkonna. Saime konkreetseid nõuandeid nii retseptide osas kui ka üldiste toitumisharjumuste parendamiseks; ja seda kõike teaduspõhise lähenemisega. Meeldis ka, et Ülle meid perearstile suunas, et teatud meditsiinilist probleemi välistada.

Piret

“Pöördusin Ülle poole mitmeid aastaid kestnud kõhu- ja tervisemuredega tuttava soojal soovitusel. Ülle teadmised tegid silmad ette kõikidele arstidele, kelle juures seni käinud olin! Tänu koostööle nii tugeva spetsialistiga sain tagasi normaalse tervise ning palju uusi teadmisi, oskuseid ning motivatsiooni enda heaolu eest vastutada. Aitäh Sulle, Ülle!”  🙂


Sandra, 33a

Mul on väga hea meel, et palju aastaid tagasi kohtusin Ülle Hõbemägiga, pöördusin tema poole toitumise paikapanemise probleemiga pärast suurt operatsiooni ja siis aitas ta mind palju. Uuesti pöördusin Ülle Hõbemägi poole kõhukinnisuse ja suurenenud gaaside tekke probleemiga. Mul on see probleem olnud juba noorest peale. Tema soovitused aitasid mul soolestiku talitlust parandada. Kõhu läbikäimine muutus regulaarseks, gaaside teke vähenes. Tänan Üllet suure töö eest.

Alla

„Olen sügavalt enneaegse poja ema. Eriti suureks mureks kujunes lapse väga habras psüühika. Hakkasin meeletult ise lahendusi otsima ja õnneks jõudsin Ülleni (laps oli 9 aastane).  Ülle juhendamisel sai tehtud analüüsid, mille alusel sai kohaldatud sobiv toitumine ja vajalik toetus nii soolestiku tervist kui aju arengut silmas pidades. Head tulemused muidugi tulid pika aja peale, aga need tulid. Kontrollimatud raevuhood jäid järjest harvemaks, kuni lõpuks kadusid hoopis. Keerulisemaks läks asi küll jälle puberteediea saabudes,  mil meid aitas lisaks Üllele veel ka üks väga tore psühhiaater. Toitumine kindlasti on oluline, üks osa raviplaanist. Aitäh Ülle!“

Margot

error: Content is protected !!